سرمایه‌گذاری برای تولید داروهای درمان ناباروری

سرمایه‌گذاری برای تولید داروهای درمان ناباروری

به گزارش دکتر هاریکا در اخبار بیماری ها و درمان محتوای سرمایه‌گذاری برای تولید داروهای درمان ناباروری به گزارش خبر هاریکا، سیدحیدر محمدی، برنامه‌های سازمان غذا و دارو برای سال جدید را مبتنی بر شعار سال ۱۴۰۳ اعلام کرد و گفت: طی چند سال اخیر شعار سال با محوریت تولید است که امسال رهبری آن را با مشارکت مردم اعلام کردند و ما این فرمایشات را با محوریت رونق بخشیدن و رشد تولید مورد توجه قرار خواهیم داد.
وی خاطرنشان کرد: تولید بسیاری از مواد اولیه دارویی را برنامه‌ریزی و هدف گذاری کرده‌ایم که در راستای فرمایشات رهبری در سال ۱۴۰۳ عملیاتی کنیم. همچنین بخشی از نیازهایمان به ملزومات پزشکی نیز با ایجاد و تقویت زیرساخت‌های مورد نیاز در سال ۱۴۰۳ در کشور تولید خواهد شد.
رئیس سازمان غذا و دارو با اشاره به سرمایه‌گذاری برای خودکفایی در تولید داروهای ناباروری به عنوان یکی از اهداف تعیین شده در سال ۱۴۰۳، تصریح کرد: سازمان غذا و دارو در کنار رگولاتوری و تنظیم‌گری برای تأمین داروها موضوع سرمایه‌گذاری و حمایت از سرمایه‌گذاری را پیگیری می‌کند تا با همراهی وزارت صمت، خطوط تولید بازسازی شود و شاهد بالا رفتن بهره‌وری در این حوزه و سودزایی بیشتری برای شرکت‌های تولید کننده باشیم.

دکتر هاریکا بهترین مجله سلامت در ایران ,  سرمایه‌گذاری برای تولید داروهای درمان ناباروری – دکتر هاریکا

2024-04-01 15:57:14

→ خواندن مطلب قبلی

سهمیه پانسمان های تخصصی بیماران پروانه‌ای تحویل شد

خواندن مطلب بعدی ←

نقش گفتاردرمانگران در کنترل اختلال طیف اوتیسم