بیمارستان های دولتی پناهگاه مردم هستند/افزایش مراجعات در تعطیلات

بیمارستان های دولتی پناهگاه مردم هستند/افزایش مراجعات در تعطیلات

به گزارش دکتر هاریکا در اخبار بیماری ها و درمان محتوای بیمارستان های دولتی پناهگاه مردم هستند/افزایش مراجعات در تعطیلات به گزارش خبر هاریکا، علیرضا اولیایی منش، با اشاره به اینکه مجتمع بیمارستانی امیراعلم و بیمارستان سینا دو مرکز درمانی اصلی و مرجع دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند، گفت: با توجه به اینکه مجتمع بیمارستانی امیراعلم سانتر ENT و بیمارستان سینا سانتر تروما هستند، مراجعه زیادی به این دو بیمارستان می‌شود.
وی افزود: مسئولان، متخصصان، پزشکان و پرستاران در روزهای تعطیل نوروز با همه توان خودشان خدمت‌رسانی می‌کنند و مردم نیز به نسبت از خدمات ارائه شده راضی و بخش‌های پاراکلینیکی فعال هستند.
اولیایی منش، میزان مراجعات به این دو بیمارستان را در روزهای تعطیل فراتر از تصور خود عنوان کرد و گفت: روزانه حدود ۴۰۰ تا ۵۰۰ بیمار به امیراعلم مراجعه می‌کنند و در بیمارستان سینا به بیش از ۱۰۰ بیمار مشکوک به تروما خدمت رسانی می‌شود و در شرایطی که بیشتر مراکز بخش خصوصی بسته هستند، به نوعی بار زیادی را از دوش مردم بر می‌دارند که فعالیت آنان در روزهای تعطیل و بازگرداندن آرامش خاطر به بیماران و خانواده‌هایشان جای قدردانی دارد.
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران با اشاره به موقعیت این دو بیمارستان در مناطق جنوبی شهر، افزود: بیمارستان‌های دولتی پناهگاه مردم هستند و خدمت به مردم در این مراکز ارزش والایی دارد.
اولیایی منش گفت: نواقصی هم که در این بازدیدها مشاهده کردیم به رئیس، سرپرستار و مسئول اورژانس تذکر دادیم تا معطلی مردم کمتر شود.

دکتر هاریکا بهترین مجله سلامت در ایران ,  بیمارستان های دولتی پناهگاه مردم هستند/افزایش مراجعات در تعطیلات – دکتر هاریکا

2023-04-06 16:06:32

→ خواندن مطلب قبلی

بررسی خدمات رسانی ۱۵ بیمارستان تهران در تعطیلات نوروزی

خواندن مطلب بعدی ←

سوالات متداول مینی لیفت شکم