بررسی خدمات رسانی ۱۵ بیمارستان تهران در تعطیلات نوروزی

بررسی خدمات رسانی ۱۵ بیمارستان تهران در تعطیلات نوروزی

به گزارش دکتر هاریکا در اخبار بیماری ها و درمان محتوای بررسی خدمات رسانی ۱۵ بیمارستان تهران در تعطیلات نوروزی به گزارش خبر هاریکا، حسین قناعتی، در پایان بازدید از این بیمارستان‌ها در مناطق مختلف تهران، با بیان اینکه کادر درمان دانشگاه علوم پزشکی تهران به اندازه کافی در بیمارستان‌ها حضور داشتند و به دلیل بسته بودن بیشتر مراکز خصوصی میزان مراجعه بیماران به بخش دولتی افزایش چشمگیری دارد، گفت: بار سنگینی بر دوش همکاران ما قرار دارد که این مسئله جای قدردانی دارد و امیدوارم در سال جدید نیز خدمت رسانی به مردم با قدرت و قوت بیشتری ادامه پیدا کند.
وی درباره گفتگوی خود با همراهان بیماران، افزود: ما باید برای نحوه تعامل با مراجعه کنندگان و اطلاع رسانی بیشتر، تلاش کنیم زیرا در میزان رضایت مردم بسیار تأثیرگذار است. بنابراین باید کاری کنیم تا همراه بیمار به صورت یک کد یا پیامک و یا روش‌های نوین دیگر از حال بیمار با خبر و از نگرانی خارج شوند.

قناعتی با اشاره به بازدید از بیمارستان‌ها در تعطیلات نوروزی، گفت: با حضور مستقیم در محیط بیمارستان‌ها متوجه چالش‌های موجود و راهکارها و ابتکارات همکاران در حل مشکلات شده و در کنار اطلاعاتی که سیستم‌های نظارتی به ما می‌دهند حمایت بهتر و کامل‌تری از بیمارستان‌ها انجام خواهد شد.
وی ابراز امیدواری کرد در سال ۱۴۰۲ بیمارستان کودکان حکیم به بهره برداری نهایی برسد و چند پروژه عمرانی دیگر در بیمارستان‌ها تکمیل شود.

دکتر هاریکا بهترین مجله سلامت در ایران ,  بررسی خدمات رسانی ۱۵ بیمارستان تهران در تعطیلات نوروزی – دکتر هاریکا

2023-04-06 16:06:10

→ خواندن مطلب قبلی

انجام ۹۵ هزار عمل جراحی در تعطیلات نوروزی

خواندن مطلب بعدی ←

بیمارستان های دولتی پناهگاه مردم هستند/افزایش مراجعات در تعطیلات