۲۵۶ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی خراسان رضوی بستری هستند

۲۵۶ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی خراسان رضوی بستری هستند

به گزارش دکتر هاریکا در اخبار کرونا محتوای ۲۵۶ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی خراسان رضوی بستری هستند به گزارش خبر هاریکا، محمد پهلوان کاشی با بیان اینکه روند بیماران بستری و سرپایی مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان افزایشی است، اظهار کرد: طی یک روز گذشته ۹۸ بیمار مبتلا و یا مشکوک به کرونا در مراکز درمانی استان بستری شدند که از این تعداد ۷۱ نفر متعلق به دانشگاه علوم پزشکی مشهد است.
رئیس کمیته رسانه و اطلاع رسانی کووید -۱۹ دانشگاه علوم پزشکی مشهد تصریح کرد: در حال حاضر ۵۲ بیمار مبتلا به کرونا در بخش‌های مراقبت ویژه استان بستری هستند که ۳۷ نفر از این تعداد در مراکز درمانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد قرار دارند.
وی گفت: طی شبانه روز گذشته ۴۹۶ بیمار مبتلا و یا مشکوک به کرونا به مراکز منتخب کرونا و اورژانس بیمارستان‌ها و ۷۶ بیمار به مراکز جامع سلامت منتخب کرونا به صورت سرپایی مراجعه کردند.
پهلوان کاشی نقش مردم را در کنترل همه گیری کرونا بسیار مؤثر عنوان کرد و گفت: در شرایط حال حاضر بهترین راهکار برای مقابله با کرونا، دریافت و یا تکمیل واکسیناسیون، رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، حفظ فاصله اجتماعی، اجتناب از حضور در مکان‌های شلوغ و استفاده از ماسک است.
رئیس کمیته رسانه و اطلاع رسانی کووید -۱۹ دانشگاه علوم پزشکی مشهد با تاکید بر اینکه تمامی سطوح بهداشتی و درمانی برای خدمات رسانی به بیماران در آمادگی کامل هستند از عموم مردم خواست در صورت ابتلاء به علائم مشکوک به کرونا، ضمن تماس با سامانه ۱۹۱ و دریافت راهنمایی‌های لازم به نزدیکترین مرکز بهداشتی و درمانی سطح یک و دو مراجعه کنند.

دکتر هاریکا بهترین مجله سلامت در ایران ,  ۲۵۶ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی خراسان رضوی بستری هستند – دکتر هاریکا

2023-04-06 14:45:21

→ خواندن مطلب قبلی

کرونا ۱۳ البرزی را در بیمارستان بستری کرد

خواندن مطلب بعدی ←

۱۹۵ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی خراسان رضوی بستری هستند