۱۱ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان بستری شدند

۱۱ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان بستری شدند

به گزارش دکتر هاریکا در اخبار کرونا ۱۱ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان بستری شدند , به گزارش خبرنگار دکتر هاریکا، بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از روز ۲۵ تا ۲۶ دی ماه تعداد ۲۰۹ بیمار مشکوک به کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه مراجعه کرده‌اند که از این تعداد ۱۱ بیمار مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شده است و در این بازه زمانی ۱۶ نفر در مراکز درمانی بستری شده‌اند.
در حال حاضر نیز ۵۱ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند که یک بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان قرار گرفته‌اند.
همچنین طی ۲۴ ساعت اخیر نیز ۹ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شده‌اند.
در شهرستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان طی ۲۴ ساعت گذشته فوتی کرونا ثبت نشده است.همچنین طبق اعلام این نهاد از ابتدای پاندمی کرونا تاکنون یک میلیون و ۵۷۰ هزار و ۷۸۱ بیمار قطعی و مشکوک کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کردند که از این تعداد ۵۱۶ هزار و ۸۰۸ نفر بیمار قطعی مبتلا به کرونا بوده‌اند.
از ابتدای آغاز این پاندمی ۱۸ هزار و ۹۹۹ بیمار مشکوک و قطعی مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان جان خود را از دست دادند که ۱۲ هزار و ۹ نفر فوتی قطعی و ۶ هزار و ۹۹۰ نفر فوتی مشکوک به کرونا بوده‌اند.
۱۴۹ هزار و ۵۵۵ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شده‌اند.


۱۱ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان بستری شدند2023-01-17 22:22:56

→ خواندن مطلب قبلی

لوزالمعده مصنوعی می تواند به افراد دیابتی کمک کند

خواندن مطلب بعدی ←

طرز تهیه بالم لب خانگی با مواد طبیعی

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *