پزشکان ایرانی با دریافت پاسپورت دومینیکا راحت‌تر اقامت می‌گیرند!

اخذ اقامت امارات و پاسپورت دومینیکا با افدل گروپ

آیا می‌دانستید که می‌توانید با دریافت پاسپورت دومینیکا به ۱۳۰ کشور دنیا بدون ویزا سفر کنید؟ این پاسپورت از لحاظ اعتبار در رتبه ۲۹ جهان قرار دارد که هر فردی را ترغیب به دریافت آن می‌کند. آیا شما هم جزو این دسته قرار می‌گیرید یا خیر؟

پاسپورت دومینیکا چه برتری‌هایی دارد؟

پاسپورت دومینیکا در مقایسه با سایر پاسپورت‌های امارات چه مزایایی دارد که شما آن را انتخاب می‌کنید؟ مهمترین مزیتی که میتوان به آن اشاره کرد، این است که می‌توانید به‌راحتی با پاسپورت دومینیکا بدون نیاز به ویزا به بسیاری از کشورهای برتر دنیا سفر کنید.

افرادی که بیزینس آن‌ها نیاز به رفت‌وآمد زیادی دارد، از شرایط پاسپورت دومینیکا استقبال زیادی می‌کنند؛ زیرا دیگر از بابت ویزا نگرانی ندارند و بدون دغدغه به کشورهای مختلف سفر می‌کنند تا کارهای خود را پیش ببرند. سرعت دریافت این پاسپورت بسیار سریع‌تر از پاسپورت‌های دیگر است.

شما این پاسپورت را در کمتر از ۶ ماه دریافت می‌کنید؛ درحالی‌که سایر روش‌های مهاجرتی به بیشتر از ۸ ماه نیاز دارند. با پاسپورت دومینیکا می‌توانید برای همسر و فرزندان خود اقامت امارات را دریافت کنید و رنک بسیار بالایی در جهان دارد. ریسک این نوع پاسپورت از هر لحاظی پایین است.

البته این پاسپورت هزینه بسیار بالایی دارد و بیشتر افراد توانایی پرداخت هزینه آن را ندارند؛ بنابراین اگر به دنبال پاسپورت کم‌هزینه هستید، دومینیکا مناسب شما نیست. با این پاسپورت می‌توانید، از تمامی خدمات بانکی بهره ببرید.

 

دریافت سریع پاسپورت دومینیکا مختص پزشکان ایرانی

برای دریافت پاسپورت دومینیکا چه مراحلی را باید طی کرد؟

قصد دریافت پاسپورت دومینیکا را دارید؛ اما نمی‌دانید که باید از کجا شروع کنید؟ دومینیکا یک مسیر مهاجرتی سریع است که در کمتر از چند ماه به نتیجه می‌رسید. شما می‌توانید در این مسیر از وکلای حرفه‌ای یا موسسههای مهاجرتی مانند افدل گروپ کمک بگیرید.

نحوه گرفتن پاسپورت دومینیکا به این صورت است که ابتدا شرایط فرد متقاضی توسط دولت بررسی می‌شود تا مشخص شود فرد صلاحیت این پاسپورت را دارد یا خیر. بعد از بررسی متقاضی درخواست خود را اعلام کرده و فرم‌های مربوطه را تکمیل می‌کند.

در مرحله بعدی باید تمامی مدارک را ترجمه و به مرکز موردنظر ارسال کنید. نامه رسمی از سمت پلیس دومینیکا به متقاضی ارسال شده و به مصاحبه حضوری یا تلفنی دعوت می‌شود. بعد از اتمام این مراحل پاسپورت در ظرف چند ماه صادر می‌شود.

برای دریافت پاسپورت دومینیکا به چه مدارکی نیاز است؟

یکی از مهمترین مراحل مهاجرت آماده‌سازی مدارک و ارسال آن‌ها است. برای دریافت پاسپورت دومینیکا نیازی به مدارک خاصی نیست؛ به همین دلیل پروسه دریافت آن در مقایسه با سایر روش‌های مهاجرتی سریع‌تر طی می‌شود.

برای دریافت این پاسپورت نیاز به یک سری مدارک اولیه دارید که در هر نوع اقدامی موردنیاز است. بهتر است شما تهیه این مدارک را در سریع‌تر زمان ممکن انجام دهید تا از هرگونه ریسک جلوگیری شود. برای آشنایی دقیق‌تر مدارکی که موردنیاز است را معرفی می‌کنیم که عبارت‌اند از:

 • کپی و اصل شناسنامه متقاضی
 • پاسپورت
 • گواهی ازدواج در صورت وجود
 • گواهی عدم سوءپیشینه
 • گواهی سلامت پزشکی
 • اظهارنامه بانک
 • اسناد گردش حساب

چه قانون‌هایی برای دریافت پاسپورت دومینیکا وجود دارد؟

احتمالاً از قوانین جدید پاسپورت دومینیکا اطلاعی ندارید و در جریان تغییرات نیستید. امارات در سال اخیر تغییراتی را برای این پاسپورت انجام داد که شامل موارد زیر می‌شوند:

 • برای دریافت این پاسپورت باید ۱۸ سال سن داشته باشید.
 • حتماً باید قبل از دریافت پاسپورت دومینیکا ویزای امارات را دریافت کنید.
 • ویزای توریستی دومینیکا به مدت ۳۰ روز اعتبار دارد.
 • مراحل درخواست این ویزا نیازی به مراجعه حضوری ندارد.
 • وابستگان متقاضی اصلی نمی‌توانند از طریق او برای دریافت شهروندی درخواست دهند.
 • درصورتی‌که متقاضی فرزند ۱۸ تا ۳۰ساله دارد، باید ثابت کند که مشغول تحصیل است.
 • اگر فرزند معلول داشته باشد، باید ثابت شود که به طور تحت حمایت متقاضی است.
 • سن والدین متقاضی برای دریافت شهروندی باید حداقل ۶۵ سال باشد.
 • فرزند دختر متقاضی اصلی باید زیر ۲۵ سال باشد و همراه خانواده زندگی کند.
 • همسر، پدربزرگ و مادربزرگ متقاضی در لیست دریافت شهروندی قرار می‌گیرند.

 

هزینه های اخذ پاسپورت دومینیکا

هزینه پاسپورت دومینیکا چقدر است؟

برای دریافت پاسپورت دومینیکا چقدر سرمایه در نظر گرفته‌اید؟ احتمالاً می‌دانید که از طریق روش‌های مختلفی میتوان به این پاسپورت رسید؛ اما این روش‌ها از نظر زمان‌بندی تفاوتی با یکدیگر ندارند و شما در یک پروسه مشخصی به این هدف خود می‌رسید.

علاوه بر هزینه اصلی پاسپورت، هزینه‌های فرعی دیگری نیاز وجود دارد و پرداخت آنها ضروری است. این هزینه‌ها عبارت‌اند از:

 • هزینه صدور شناسنامه امارات: ۷۵ دلار
 • هزینه بررسی امنیت متقاضی: ۷۵۰۰۰ دلار
 • هزینه پردازش پرونده متقاضی: ۱۰۰۰ دلار
 • هزینه ثبت حق‌الوکاله: ۳۰۰۰ تا ۷۰۰۰ دلار
 • هزینه صدور پاسپورت امارات: ۲۰۰ دلار

شما باید علاوه بر این هزینه‌ها، هزینه دیگری برای دریافت پاسپورت دومینیکا پرداخت کنید که با توجه به تعداد شما متغیر است. این هزینه‌ها را در جدول زیر مشاهده می‌کنید.

متقاضی ۱ نفره متقاضی ۲ نفره متقاضی ۳ نفره متقاضی ۴ نفره متقاضی ۵ نفره
۱ نفر متقاضی به همراه همسر متقاضی به همراه همسر و ۱ فرزند متقاضی به همراه همسر و ۲ فرزند متقاضی به همراه همسر و ۳ فرزند
۱۱۰۰۰۰ دلار ۱۴۲۰۰۰ دلار ۱۴۴۰۰۰ دلار ۱۴۷۰۰۰ دلار ۱۵۹۰۰۰ دلار

نکاتی که باید در سفر با پاسپورت دومینیکا در نظر بگیرید

آیا بعد از دریافت پاسپورت دومینیکا قصد سفر به کشورهای مختلف را دارید؟ بهتر است قبل از سفر با پاسپورت دومینیکا به نکاتی توجه کنید تا در حین سفر با مشکل مواجه نشوید. موضوع اول این است که همیشه باید پاسپورت دومینیکا را همراه خود داشته باشید.

شرایط ورود و خروج را بررسی کنید تا محدودیت جدیدی پیش نیامده باشد. حتماً قبل از سفر مدت اعتبار ویزای خود را چک کنید تا حداقل ۲ ماه اعتبار داشته باشد. با پاسپورت دومینیکا بیمه مسافرتی خود را فعال کنید تا در صورت نیاز هزینه‌های پزشکی و حوادث ناگهانی پرداخت شود.

 

اخذ اقامت امارات و پاسپورت دومینیکا با افدل گروپ

اخذ اقامت امارات با افدل گروپ در سریع‌ترین زمان ممکن!

چه ویژگی باعث می‌شود که شما از انتخاب مؤسسه مهاجرتی پشیمان شوید؟ احتمالاً پاسخ شما عدم پاسخگوی به‌موقع و نداشتن سابقه کافی است. اگر به دنبال موسسه‌ای هستید که از تیم مجرب تشکیل شده باشد و در سریع‌ترین زمان ممکن کار شما را انجام دهد، افدل گروپ را انتخاب کنید.

مؤسسه افدل بیش از ۱۰ سال سابقه کار در حوزه مهاجرت دارد و در رزومه خود رضایت بیش از ۱۰۰۰ پرونده مهاجرتی را به دست آورده است. با انتخاب این مجموعه کاربلد دیگر نیازی نیست که خودتان کارهایتان را انجام دهید؛ بلکه کافی است که مدارک را تحویل داده و منتظر صدور ویزا باشید.

افدل در میان رقبای خود با مشاوره‌های رایگان شناخته می‌شود؛ یعنی شما می‌توانید، بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای درباره هر اقدامی که قصد آن را دارید، از کارشناسان مشورت بگیرید و طبق صلاح دید آن‌ها عمل کنید. با انتخاب این مجموعه به مشتری همیشگی آن تبدیل می‌شوید.

→ خواندن مطلب قبلی

کنترل اضطراب کودکان مبتلا به سرطان در اتاق بازی

خواندن مطلب بعدی ←

استاتین ها برای افراد بالای ۷۵ سال هم موثرند

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *