تزریق ژل لب مدل قلوه ای برای چه صورت های سازگاری دارد؟

تزریق ژل لب مدل قلوه ای از جمله رایج ترین عمل های زیبایی است که در کلینیک آی گل انجام می‌شود. این مدل از فرم لب‌ها به واسطه زیبایی بسیار بالا و خیره کننده ای که دارند همواره مورد توجه بانوان قرار گرفته اند.

همانطور که می‌دانید مدل های مختلفی برای تزریق فیلر لب وجود دارد که از جمله آن می‌توان به مدل لب کوپید، باربی، صدفی، قلبی، گرد، چاک دار، کمانی و غیره اشاره کرد. هر کدام از این‌ها مناسب یک صورت خاص هستند. البته ایجاد هماهنگی و سازگاری در عمل های زیبایی جزو اصول کار است. هر عمل زیبایی که در صورت انجام می‌شود باید با سایر اجزای موجود در چهره شما همخوانی داشته باشد.

به همین دلیل کلینیک هایی که از یک تیم پزشکی با تجربه بهره می‌برند به خوبی می‌دانند که هر مدل لب برای چه چهره ای بیشتر سازگاری دارد. تزریق فیلرها تنها برای حجم دهی لب‌ها نیست. بلکه تزریق ژل خط خنده، فیلر شقیقه و فیلر گونه نیز انجام می‌شود.

تزریق ژل لب مدل قلوه ای چیست؟

از جمله سوالات رایجی که در مورد تزریق فیلر لب مطرح می‌شود این است که مدل لب قلوه ای دقیقا به چه صورت است و تا چه حد می‌تواند باعث زیباتر شدن چهره ما شود. مدل لب قلوه ای در قیاس با سایر فرم‌ها حجم به نسبت بیشتری دارد. در فرآیند تزریق ژل لب مدل قلوه ای نیز پزشک سعی می‌کند هم برای لب بالا و هم لب پایین عملیات تزریق را انجام دهد.

معمولا هیچ گونه زاویه اضافه روی لب ایجاد نمی شود. بلکه تمرکز اصلی بر افزایش حجم بخش های میانی لب‌ها است. یک میزان حجم کنترل شده ای از فیلرها در نقاط مختلف لب‌ها تزریق خواهد شد. محل تزریق باعث تغییر فرم لب‌ها به مدل های گوناگون می‌شود.

به عنوان مثال در مدل قلبی پزشک با شناسایی نقاط صحیح تزریق یک فرم بسیار زیبا ایجاد می‌کند که بیشتر برای صورت های گرد جذابیت بیشتری دارد. اگر با تزریق ژل خط خنده نیز همراه باشد جلوه گری آن افزایش پیدا می‌کند.

چرا لازم است به تزریق فیلر خط خنده نیز بپردازیم؟

در برخی مواقع انجام عمل های زیبایی نظیر تزریق فیلر لب زمانی نتیجه بخش تر و بهتر خواهد بود که سایر نقایص صورت را نیز برطرف کنیم. اگر دارای خط خنده هستید بهتر است با تزریق ژل خط خنده این عیب را از صورت خود برطرف کنید. بنابراین انجام عمل های ترکیبی و تزریق فیلر در نقاط مختلف صورت نه تنها هیچ تداخلی به وجود نمی آورید بلکه مکمل یکدیگر نیز هستند.

تزریق ژل لب مدل قلوه ای چه زمانی جذابیت بالایی دارد؟

زمانی که می‌خواهید به تزریق ژل لب مدل قلوه ای بپردازید باید سایر المان های موجود در صورت خود را نیز در نظر بگیرید. افرادی که زاویه سازی خوبی در فک و چانه انجام دادند و همچنین فرم گونه برآمده و خوش فرم دارند می‌توانند برای تزریق ژل لب مدل قلوه ای اقدام کنند. البته سایر موارد مانند متناسب بودن بینی و سایر اجزای صورت نیز می‌تواند یک سازگاری و هماهنگی خوبی بوجود آورد.

این بدان معنا نیست که همه افرادی که می‌خواهند تزریق فیلر لب انجام دهند حتما باید عمل های دیگری روی نقاط مختلف صورت انجام دهند. بلکه این کار یک حالت ایده آل خواهد بود. اما در مجموع شما می‌توانید با همان صورت طبیعی خود نیز به تزریق فیلر لب در نمونه هایی که دوست دارید بپردازید.

هدف نهایی هماهنگی و سازگاری است که برای عمل های زیبایی صورت خصوصا تزریق فیلرها دنبال می‌شود. هیچ یک از پزشکان نمی خواهند که با انجام تزریق ژل در لب‌ها تناسب صورت را از بین ببرند پس باید یک چهره نرمال باقی بماند.

مدت ماندگاری محدود تزریق فیلر

اصولا فیلرهای لب ماندگاری همیشگی ندارند. این ترکیبات مملو از مواد هیالورونیک اسید هستند که بطور طبیعی در بافت بدن انسان موجود می‌باشند. لذا پس از تزریق توسط بدن جذب می‌شوند و شما باید مجددا عمل تزریق را برای ماندگاری بیشتر انجام دهید. میزان ماندگاری پس از تزریق ژل لب مدل قلوه ای بستگی به برند محصول دارد.

اما حداقل 4 تا 6 ماه پایدار هستند و می‌توانند تا 9 ماه نیز اثر مثبت خود را مبنی بر خوش فرم کردن لب‌ها باقی بگذارند. برندهای گوناگونی برای محصول وجود دارد که می‌توان به نمونه های آمریکایی، فرانسه و سوئیسی اشاره کرد.

امنیت و حفظ سلامت زیباجویان در فرآیند تزریق فیلر

فیلرهایی که برای برجسته سازی لب مورد استفاده قرار می‌گیرند اکثرا تایید شده توسط سازمان غذا و دارو ایالات متحده هستند. بنابراین اگر در یک حجم کنترل شده و در نقطه صحیح استفاده شوند هیچگونه عارضه جانبی مبنی بر به خطر انداختن سلامتی شما ندارند. ما باید به کلینیک مجهز مراجعه کنیم تا عمل موفقیت آمیزی را تجربه کنیم.

قیمت تزریق فیلر

قیمت و هزینه تزریق ژل لب مدل قلوه ای بر اساس فرم لب شما تعیین می‌شود. به این صورت که هر چقدر حجم تزریق افزایش پیدا کند به همان نسبت باید هزینه بیشتری پرداخت شود. از آنجایی که این محصولات غالبا به صورت وارداتی از کشورهای مختلف هستند لذا کلینیک‌ها نیز برای خرید این محصولات باید پروسه خاصی را طی کنند. پس زیباجویان این نکته را در نظر داشته باشند که در کنار حجم تزریق برند محصول نیز مستقیما روی قیمت تأثیر می‌گذارد.

استفاده از بهترین برندهای فیلر در کلینیک آی گل

کلینیک آی گل با سابقه طولانی در حوزه زیبایی صورت و انجام عمل های گوناگون نظیر تزریق ژل، تزریق بوتاکس، زاویه سازی فک و چانه، کاشت مو، کاشت ابرو، لیزر موهای زائد همواره در تلاش است نظر زیباجویان و رضایت آنها را جلب کند. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت رسمی این کلینیک به آدرس https://aygolclinic.com مراجعه فرمائید.

 

→ خواندن مطلب قبلی

ویژگی های بهترین مرکز لیزر مو مشهد – محبوب ترین خدمات زیبایی در مشهد

خواندن مطلب بعدی ←

آشنایی با کاربردی ترین تجهیزات دندانپزشکی و برند مناسب برای خرید

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *